Nie masz produktów w koszyku.

Mobile mode

Sofy Chesterfield

Sofy Chesterfield

Bez pośredników, bez hurtowników i niepotrzebnych kosztów, po prostu oszczędności, nawet do 60% TANIEJ - w oparciu o najbliższe równoważne produkty.

SOFY CHESTERFIELD

Jak powinna wyglądać wymarzona przestrzeń? Tak, jak chce tego jej właściciel. Dla każdego piękno ma zupełnie inny wymiar i każdy może rozumieć je na swój własny sposób. Na pewno SOFY CHESTERFIELD stanowią doskonałe wypełnienie przestrzeni w miejscach, w których główną rolę odgrywa elegancja, klasa, szyk i ekskluzywny wymiar piękna. 

Do wyboru klientów, w sklepie DeluxDeco wybrać można wiele, jakże ciekawych propozycji. Wśród polecanych, idealną będzie na pewno sofa antyczna Skóra Vintage Duża, która sprawdzi się w ogromnych salonach, gdzie jej piękno będzie można w idealny sposób wyeksponować. Dziś skorzane sofy cieszą się bardzo dużą popularnością i wybiera je spora część klientów. U jednych sprawdzi się na przykład 2 osobowa sofa antyczna, u innych z kolei 3 osobowa sofa antyczna. Zawsze należy dopasować produkt, bezpośrednio do danego miejsca, jak również i samych preferencji jego właścicieli. Czy i Ty znalazłeś już swoją wymarzoną? Sofa antyczna Dowding Vintage, to wybór, jaki z pewnością w 100% Cię zadowoli i usatysfakcjonuje.

Sofy z funkcją relaks, czy unikalna sofa antyczna?

Wśród dostępnych w sklepie DeluxDeco produktów, na pewno wartymi uwagi są sofy z funkcją relaks (zobacz tutaj), ale i sofy retro. Te drugie znane również pod nazwą sofy antyczne umożliwiają odpoczynek w stylizowanych kamienicach, pokojach kominkowych, czy salach lounge.

Takie meble dają też odpowiednio dużą przestrzeń, aby sprawdziły się w przy degustacji whisky, cygar  itp. Sofa antyczna to nie jest sofa skórzana nowoczesna; ale właśnie z tego powodu jest tak unikatowym meblem retro w każdym wnętrzu. Sofa antyczna może się, więc okazać pomocną na przykład wtedy, gdy odwiedzą nas goście, a w domu nie mamy dużego stołu by ich przyjąć na obiad.

Stylowe sofy do salonu

W każdym salonie należy stworzyć niepowtarzalny styl, który będzie pasował do całości, jednocześnie pozwalając właścicielom czuć się w nim po prostu doskonale. Idealne bez wątpienia są kanapy antyki, a więc takie meble, które mają duszę i obok których na pewno trudno jest przejść obojętnie. Każda stylizowana sofa antyk to coś więcej, niż tylko zwykły mebel. A czy Ty znalazłeś już swój wymarzony model?

Może idealną będzie kanapa retro z funkcją relaks, którą znajdziesz tutaj. Niewykluczone, jednak, że idealne dla Ciebie okażą się być stylowe sofy do salonu. W pałacyku, czy kamienicy sofy antyczne nie mają sobie równych. Twój wybór - Twoje zadowolenie na lata, sprawdź ofertę!

Czytaj więcej...
Siatka Lista

6 produkt(ów)

 1. Chesterfield Skóra Vintage - Ekstra Duża Sofa

  Normalna cena: 36 350,00 zł

  Special Price 26 800,00 zł

 2. Chesterfield Skóra Vintage - Sofa 2 Osobowa

  Normalna cena: 12 450,00 zł

  Special Price 9 200,00 zł

 3. Chesterfield Skóra Vintage - Sofa 3 Osobowa

  Normalna cena: 15 750,00 zł

  Special Price 11 650,00 zł

 4. Dowding Skóra Vintage - Sofa 3 Osobowa

  Normalna cena: 13 700,00 zł

  Special Price 10 100,00 zł

 5. Soho Skóra Vintage - Sofa 3 Osobowa

  Normalna cena: 16 600,00 zł

  Special Price 12 200,00 zł

 6. Dowding Skóra Vintage - Sofa 2 Osobowa

  Normalna cena: 10 150,00 zł

  Special Price 7 550,00 zł

Siatka Lista

6 produkt(ów)