Nie masz produktów w koszyku.

Mobile mode

ZWROTY & WYMIANY

Wiemy, że kupowanie mebli przez Internet jest trochę trudne dlatego masz możliwość wypróbowania mebli w domu i zwrotu towarów, jeśli nie jesteś w pełni zadowolony/a. Jeśli chcesz zwrócić przedmiot, staramy się aby odbyło się to najszybciej i w jak najbardziej wygodny sposób. Jeśli z jakiegokolwiek powodu jesteś niezadowolony, możesz zwrócić przedmiot dając nam o tym pisemną informację (mailową) w przeciągu 14 dni od daty zakupu.

Zwrot w momencie dostawy jest BEZPŁATNY, a towar można sprawdzić celem sprawdzenia cech i funkcjonalności. Towar musi być zapakowany w taki sam sposób, jak otrzymany przy użyciu istniejących materiałów lub innych w takim samym standardzie, jak otrzymany, a towary muszą być jak nowe. Każde uszkodzone opakowanie należy naprawić, aby zapewnić bezpieczny zwrot produktów. Prosimy o wskazanie braków lub defektów w momencie, gdy powiadomisz nas o zwrocie na piśmie.  

Gdy kupujący przyjmie dostawę produktów i zdecyduje się wypróbować je w domu, naliczana jest bezpośrednia opłata za zwrot zgodnie z naszymi Warunkami & Regulaminem.

W mało prawdopodobnym przypadku zwrotu prosimy o poinformowanie nas o szczegółach w ciągu 3 dni, najpóźniej 7 dni lub jak najszybciej, wysyłając wiadomość e-mail na adres  wsparcie@deluxdeco.pl.

Aby uzyskać szczegółowe informacje, zapoznaj się z naszymi Warunkami & Regulaminem 

Problemy przy dostawie?

Oczywiście staramy się dostarczać wszystkie meble w dobrym stanie. Spędziliśmy dużo czasu na rozmowach z dostawcami na temat materiałów i metod pakowania, aby zapewnić, że nasze towary dotrą bezpiecznie, a my stale ulepszamy to, aby zminimalizować i wyeliminować takie problemy.

Jeśli masz towary, które zostały odebrane ze śladami uszkodzenia lub wady podczas transportu, skontaktuj się z nami bezpośrednio, dzwoniąc do nas na numer 000000000 lub wysyłając e-mail na adres wsparcie@deluxdeco.pl ze szczegółowymi informacjami. with details.

Przepraszamy za wszelkie niedogodności, jednak staramy się jak najszybciej usunąć wszelkie problemy lub usterki.

Delux Deco współpracuje z krajowymi firmami serwisowymi, a większość drobnych problemów można rozwiązać podczas domowej wizyty jednego z techników.