Nie masz produktów w koszyku.

Mobile mode

BEZPIECZEŃSTWO I GWARANCJE

BEZPŁATNA 10-LETNIA gwarancja ramy i sprężyn

Jeżeli w ciągu 10 lat od daty dostawy, na jednej z naszych sof powstanie usterka ramy w wyniku wadliwych elementów lub wykonania, zobowiązujemy się do naprawy lub wymiany (w razie potrzeby) bezpłatnie.

W przypadku poważniejszych problemów, które mogą wymagać naprawy elementów w warsztacie, transport jest bezpłatny w przeciągu pierwszych dwóch lat.

Delux Deco oferuje tę usługę przez, niezależne i doświadczone krajowe firmy zajmującą się naprawami.

Gwarancja

Wnętrza tapicerowane (pianka, włókno i pióra itp.) I pokrycie - 24 miesięce

Elementy elektryczne, mechanizmy rozkładane - 24 miesiące

Ramy sofy - 10 lat

 

Komponenty w hurtowej cenie nabycia

W przypadku wszelkich elementów wykraczających poza zakres naszej gwarancji z przyjemnością oferujemy części zapasowe po podstawowym koszcie fabrycznym + dostawa.

 

Płatności

Wszystkie płatności obsługują szyfrowanie 256-bitowe. Należy pamiętać, że szyfrowanie jest aktywne podczas wchodzenia do dowolnego obszaru transakcyjnego na tej stronie internetowej, co potwierdza ikona zielonej kłódki i https w lewym górnym rogu, obok adresu URL. Wszelkie dane przesyłane przez Internet są wysoce szyfrowane, a nasze własne serwery są przechowywane w ultra bezpiecznej hurtowni danych w Londynie, stale monitorowanej przez jedną z wiodących firm na świecie w celu zapewnienia całkowitego bezpieczeństwa. Nie przechowujemy żadnych danych karty kredytowej, są niszczone natychmiast.

Bezpieczeństwo kart kredytowych

Jeśli kupujesz towary lub usługi za pomocą karty kredytowej lub debetowej, masz dodatkową ochronę, jeśli coś pójdzie nie tak, inaczej niż w przypadku płatności gotówką lub czekiem. Karty kredytowe są objęte największą ochroną, ponieważ możesz wystąpić z roszczeniem przeciwko dostawcy karty. Szczegółowe informacje można uzyskać u dostawcy Twojej karty.