Deco Wąskie Tapicerowane Łóżko

W magazynie
SKU
BEDECOGVGC1633

Piękne wysokie pikowane, węzgłowie
Opcjonalnie porty USB & wbudowane lampki LED
W zestawie 72 listwowy stelaż pod materac
Sz 178/198 cm x Gł 221 cm x Wys 104 cm 
37% TANIEJ, OSZCZĘDZASZ 2 400 PLN

As low as 4 450,00 zł Regular Price 7 100,00 zł
dni godz minuty sek
przed produkcją

Deco Wielofunkcyjne Łóżko Tapicerowane

Deco to piękne, tapicerowane łóżko z wysokim pikowanym oparciem. Wielofunkcyjny mebel, wpisujący się w najnowsze trendy. Opcjonalne z dyskretnymi lampkami LED do czytania z 5 stopniową regulacją jasności oraz portami USB po obu stronach (czarne wykończenie). Nowoczesne wzornictwo oraz materiały najwyższej jakości.

Idealne rozwiązanie do mniejszych nowoczesnych sypialni. Jedynie 168 cm szerokości oraz 221 głębokości całkowitej przy rozmiarze King Size.

Dostępne są również dedykowane szafki nocne, klinkij i sprawdź tutaj.

 • Dostępne wyłącznie w Delux Deco
 • Opcjonalnie z 2 portami USB oraz 2 lampkami LED z 5 stopniową regulacją jasności. 
 • W zestawie z wysokiej jakości stelażem pod materac. Metalowa rama wypełniona aż 72 listwami z elastycznego litego drewna sosnowego.
 • W ZESTAWIE NIE MA MATERACA
 • Wymiary zewnętrzne

  King Size  Sz 178 cm x Gł 221 cm x Wys 104 cm 
  Super King Size  Sz 198 cm x Gł 221 cm x Wys 104 cm 

Rozmiar materaca

King Size   160 x 200 cm
Super King      180 x 200 cm

 

Konstrukcja i budowa

Rama: Wysokiej jakości rama z litego drewna eukaliptusowego, dodatkowo wzmacniana we wszystkich narożnikach - Bezpłatna 10-letnia Gwarancja,

Stelaż pod materac: Wysokiej jakości metalowa czarna rama, z 72 elastycznymi sosnowymi listwami.

Wymagania montażu

Dostawa w elementach, zazwyczaj w 4 paczkach. 

Dostawa w elementach, wymaga samodzielonego montażu według załączonej instrukcji.

Zamów Wzorniki: Oznaczenie marki: GV Furniture - idź do GV Furniture (Marka) Wzornik Tkanin aby zamówić wzornik tkanin i przetestować je we własnym otoczeniu z docelowym oświetleniem.

Ten model zapewnia Tobie elastyczny wybór, personalizację dokładnie do wnętrza, możliwy do wykonania w wykończeniu z palety producenta.

Czas Realizacji: 12-17 tygodni

Czas Realizacji: 12-17 tygodni

Dostawy

Zamówienia z Delux Deco kosztują mniej nawet do 50%. Wszystkie nasze produkty pochodzą bezpośrednio z fabryki, a towary są wytwarzane na Twoje żądanie. Nie ma pośredników, nie przechowujemy towarów, a wszystkie zamówienia dostarczane są bezpośrednio z fabryki do Ciebie.Dzięki wyeliminowaniu wszystkich zbędnych kosztów oraz pośredników jesteśmy w stanie zaoferować lepszą wartość i najwyższą jakość. Jednak zajmuje to od 10 do 16 tygodni. Zobacz czas dostawy powyżej dla konkretnego produktu, ponieważ niektóre produkty są dostępne szybciej.

Standardowa Dostawa

Oferujemy dostawę standardową, cena jest niezależna od liczby produktów, koszt dostawy 180 PLN - 600 PLN jest automatycznie doliczany do zamówienie w oparciu o jego wartość.

- Zawsze 2-osobowy zespół dostawczy i dostawa do wybranego pomieszczenia 

- Wniesienie, niezależnie od piętra (brak windy nie stanowi przeszkody)

Nie zawiera montażu - aby dodać montaż zgodnie z ilością elementów mebla dodaj dostawę Premium z Montażem w kasie.  

Co w pakiecie?

- 10 lat gwarancji na ramę i sprężyny - zobacz zakładkę Bezpieczeństwo i Gwarancje po szczegóły.

- Gwarancja najlepszej ceny - dopasujemy i poprawimy cenę, na każdy produkt, który ma taką samą specyfikację, wygląd i jakość jak oferowane przez nas.

- Satysfakcja gwarantowana - darmowy zwrot i cała masa korzyści niedostępnych u innych sprzedawców.

Dostawy są realizowane przez niezależną krajową firmę dostarczającą meble. Współpracują ze wszystkimi głównymi sieciami meblowymi w Polsce.

Złożyłeś zamówienie - Co się później dzieje?

Składając u nas zamówienie, automatycznie zostanie utworzone konto online. Możesz zalogować się i wyświetlić swoje zamówienie oraz wszelkie szczegóły - 24/7. Aktualizacje w trakcie realizacji zamówienia będą wysyłane e-mailem i SMS-em:

“Przetwarzanie” - Zamówienie jest złożone i opłacone

"W produkcji" – Twoje zamówienie trafiło na produkcję w jednej z sieci naszych fabryk i jest realizowane

"Gotowe do wysyłki" – Zamówienie jest wyprodukowane, planowane do wysyłki, umieszczane w harmonogramie na najblższą wysyłkę

"W transporcie" – Twoje zamówienie znajdują się teraz w transporcie na potwierdzonym statku i dotrze do naszego partnera logistycznego za około 5-6 tygodni

"Dostawa" - Organizujemy dostawę do Ciebie, krajowy przewoźnik będzie kontaktował się bezpośrednio, celem doprecyzowania terminu, sczegółów

Towary dostępne od ręki na stanie magazynowym.

GV Furniture

GV Furniture is a leading home furnishing chain store and manufacturer specialising in designer furniture and beds. 

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Deco Wąskie Tapicerowane Łóżko
Twoja ocena
 • Dlaczego wasze ceny są znacznie niższe ?

  Nasze towary kosztują mniej, ponieważ obniżyliśmy wszystkie koszty pośredników, koszty magazynowania i koszty związane z punktem sprzedaży detalicznej, po prostu zamawiając bezpośrednio u dostawcy, kiedy zamawiasz.

 • Jak długo trwa dostawa, realizacja zamówienia ? 

  Czasy realizacji różnią się w zależności od produktu, dlatego proszę zobaczyć czas dostawy wskazany w opisie produktu dla każdego produktu.

 • Jak mogę śledzić swoje zamówienie ?

  Każdy etap Twojego zamówienia jest widoczny online, w tym jego postęp od zamówienia do produkcji, wysyłki i dostarczenia do ciebie. Możesz zalogować się na swoje konto w dowolnym momencie, aby zobaczyć aktualny status, będziesz otrzymywać wiadomości e-mail z ważnymi aktualizacjami zamówienia, takimi jak;

 • Ile wynosi okres gwarancji na produkty ?

  Oferujemy 10-letnią gwarancję ramy i sprężyn na wszystkie sofy oraz 2 lata na mechanizmy relaks i elementy elektryczne. Więcej informacji znajduje się na naszej stronie gwarancyjnej.

 • Czy cała sofa jest wykonana w wybranej przeze mnie skórze ?

  Wszystkie nasze sofy mają wybraną przez Ciebie skórę na wszystkich częściach użytkowych. Części nienadające się do użytkowania oraz obszary, które są w większości niewidoczne, takie jak tył i niektóre panele boczne, mogą być wykonane z skóry syntetycznej w 100% dopasowanym kolorze. Części te nie ulegają zużyciu ani nie są dotykane. Jest to standard branżowy, oczywiście możemy wycenić wykonanie w 100% z pełnej wybranej skóry, jeśli jest taka potrzeba.