Korzyści dla klienta

Nowoczesne wzornictwo

Jesteśmy całkowicie skupieni i mamy obsesję na punkcie najnowszych projektów i trendów w branży meblowej. Dzięki nowoczesnym stylom sof 3 lub 2-osobowych z dodatkową szeroką gamą sof narożnych oraz konfiguracjami modułowymi na pewno wybierzesz produkt dopasowany do Twoich indywidualnych potrzeb.

Ręcznie sprawdzana jakość

Nasz model opiera się na jakości i wartości, dlatego po zdobyciu dosłownie tysięcy dostawców szukaliśmy najlepszych producentów sof wysokiej jakości. Wielu naszych dostawców sprzedaje swoje towary uznanym graczom na całym świecie, którzy oferują towary po znacznie wyższych cenach niż my. Odwiedź nas lub zamów próbki, aby docenić fantastyczną jakość, którą oferujemy. Nie przegap tej okazji, uważasz że jest to, takie samo jak wszystko, ale my robimy to inaczej!

Znacząco obniżone ceny

Nasze towary kosztują mniej nie dlatego, że są tańsze, ale dlatego, że wyeliminowaliśmy wszystkich pośredników i straty w tradycyjnym procesie sprzedaży.

Zdecydowana większość kosztu końcowego towaru nie jest w rzeczywistości kosztem towaru, ale innymi kosztami związanymi z zakupem, transportem, magazynowaniem i marżami detalistów. Delux Deco prawie nie ma zapasów, marnotrawstwa zapasów, żadnych niepotrzebnych kosztów wysyłki i żadnych kosztów pośrednich. Sprzedajemy online, dzięki czemu nasi klienci mają bezpośredni kontakt z wyborem produktu u producentów, usuwając w ten sposób wszystkie koszty dodatkowe. Rezultatem są rzeczywiste oszczędności do 60%. Odwiedź nas lub zamów próbki, aby docenić jakość i wartość, którą oferujemy.

Zróżnicowany wybór produktów

Nasz model pozwala oferować naszym klientom nieskończony wybór produktów i mnóstwo opcji personalizacji produktów pod względem tkanin i wykończeń. Właśnie dlatego, że NIE musimy fizycznie utrzymywać zapasów, możemy zaoferować znacznie większy wybór produktów po obniżonych cenach.

Przyjaźnie zaprojektowana strona

Dokładamy wszelkich starań, aby nasza strona internetowa była łatwa w nawigacji i co najważniejsze, pokazywała duże zdjęcia produktów, aby w przypadku braku możliwości zobaczenia produktu osobiście, będziesz w stanie podjąć najlepszą możliwą decyzję. Wyświetlamy również wszelkie możliwe informacje o metodach produkcji, zastosowanych materiałach i rodzajach tkanin, jeśli dotyczy. Jesteśmy całkowicie transparentni ze wszystkimi informacjami i wybieramy tylko fabryki z najlepszymi dostępnymi produktami.

Śledzenie

Każdy etap Twojego zamówienia jest widoczny online, w tym jego postęp od zamówienia do produkcji, wysyłki i dostarczenia do ciebie. Jest on aktualizowany automatycznie przez Delux Deco i naszych dostawców, aby zapewnić Tobie szczegółowe informacje na temat całego procesu w miarę upływu czasu realizacji zamówienia.

Cierpliwość się opłaca

Ponieważ najczęściej zamawiamy na żądanie. Planujesz, a cierpliwość jest nagradzana fantastycznie wysoką jakością towaru wykonaną zgodnie z najwyższymi specyfikacjami przy znacznie obniżonych kosztach. Jak w przypadku każdej oferty, niewielką wadą jest konieczność oczekiwania 9-15 tygodni, co nie pozostaje pozbawione znacznej nagrody, w postaci ZNIŻKI nawet do 60%. Proszę sprawdzić czasy dostawy wskazane w zakładce Opis produktu poniżej strony produktu dla odpowiedniego czasu dostawy.

Polityka 14 dni na zwrot towaru

Czasami coś źle zrozumiesz, a czasem nie jest to tym czego oczekiwałeś, dlatego oferujemy bezpłatną 7-dniową politykę zwrotów i możliwość zwrotu towarów do 14 dni. Mamy nadzieję, że będziesz zadowolony z zakupu, ale jeśli jednak chcesz zwrócić przedmiot, staramy się aby odbyło się to najszybciej i w jak najbardziej wygodny sposób. Jeśli z jakiegokolwiek powodu jesteś niezadowolony, możesz zwrócić przedmiot, o ile jest on w dokładnie takim samym stanie jak w momencie zakupu. Anulowanie po upływie 7 dni odbywa się na koszt kupujących. Aby uzyskać więcej informacji, zobacz nasze Warunki & Regulamin.

Darmowe wzorniki tkanin

Oferujemy bezpłatne wzorniki tkanin, a niektóre zestawy wzorników skór wymagają wpłaty kaucji, ponieważ wysyłamy wzorniki w formie książek z wszystkimi dostępnymi kolorami skór. Ma to na celu dopasowanie kolorów lub sprawdzenie jakości naszych tkanin. Zobacz dostępne próbki w sekcji wzorniki na naszej stronie internetowej.

Obsługa klienta

Jeśli coś nie jest jasne, jeśli coś nie jest oczywiste, to nie wykonaliśmy naszej pracy tak dobrze, jak to możliwe. Napisz do nas na wsparcie@deluxdeco.pl lub zadzwoń do nas na 795 966 766, aby uzyskać poradę lub pomoc, której możesz potrzebować. Postaramy się pomóc Ci podjąć właściwą decyzję.