GWARANCJA ZWROTU PIENIĘDZY

Pełny zwrot 

Wiemy, że kupowanie mebli przez Internet jest trochę trudne dlatego masz możliwość wypróbowania mebli w domu i zwrotu towarów, jeśli nie jesteś w pełni zadowolony/a.  

WAŻNE: Poproś o próbki materiałów, aby uniknąć problemów z kolorami. Są one dostępne na zamówienie dla każdego produktu na dole opisu. Próbki tkanin są BEZPŁATNE, a książkowe wzorniki skór objęte są niewielkim depozytem zabezpieczającym, który podlega zwrotowi na wskazany rachunek. 

Mamy nadzieję, że będziesz zadowolony z zakupu, ale jeśli jednak chcesz zwrócić przedmiot, staramy się aby odbyło się to najszybciej i w jak najbardziej wygodny sposób. Jeśli z jakiegokolwiek powodu jesteś niezadowolony, możesz zwrócić przedmiot w przeciągu 14 dni od daty zakupu. Szczegółowe informacje znajdują się w naszym Regulaminie.

Zwroty są BEZPŁATNE w przypadku powiadomień w trakcie dostawy, przed odjazdem zespołu dostarczającego. Później, ponoszą Państwo tylko bezpośrednie koszty zwrotu, w oparciu o rzeczywisty koszt przewozu naliczany przez Nasze firmy transportowe. Zwykle koszt transportu zwrotnego wynosi 500 PLN w przypadku dużych przedmiotów jak narożnik, sofa 3 osobowa i większa oraz 300 PLN w przypadku małych przedmiotów takich jak fotel, sofa 2 osobowa. Opłata jest naliczana dla każdego przedmiotu osobno, np. Zwrot sofy 3 osobowej z kompletem 2 foteli, wyniesie 1100 PLN Brutto.

Wszelkie towary, które mają zostać zwrócone, muszą być spakowane we wszystkie oryginalne opakowania oraz w taki sam sposób, jak w momencie otrzymania, w otrzymanym oryginalnym pudełku lub podobnym o tym samym standardzie. Przedmioty, które nie są zapakowane w pudełka, są nieakceptowane, ponieważ są narażone na uszkodzenia. Towar musi być nieużywany (w zakresie niezbędnym do oceny produktu - jak w przypadku testowania oraz w zakresie potrzebnym do oceny produktu w sklepie) w nienaruszonym stanie i zapakowany w taki sam standard, jak w momencie otrzymania. Ponoszą Państwo odpowiedzialność za zmniejszenie wartości rzeczy będące wynikiem korzystania z niej w sposób wykraczający poza konieczny do stwierdzenia charakeru, cech i funkcjonowania.

W mało prawdopodobnym przypadku zwrotu prosimy o poinformowanie nas o szczegółach w ciągu 3 dni, najpóźniej 7 dni lub jak najszybciej, wysyłając wiadomość e-mail na adres wsparcie@deluxdeco.pl