ŚLEDZENIE ZAMÓWIENIA

- Śledzenie Twojego zakupu
- Zamówienie złożone - Co dalej?


Śledzenie Twojego zakupu

Gdy zamówienie zostanie złożone, automatycznie zostanie utworzone konto. Możesz zalogować się w dowolnym momencie i poprosić o nowe hasło. Możesz też utworzyć konto samodzielnie lub zalogować się, aby wyświetlić informacje o śledzeniu.

Zamówienie złożone - Co dalej?

Czas dostawy wynosi od 2 do 15 tygodni według wskazania przy poszczególnym produkcie, jednak w przypadku dłuższego czasu dostawy wynoszącego 9-15 tygodni, zapoznaj się ze szczegółami aktualizacji, które będziesz otrzymywać.

Gdy zamówienie jest złożone i opłacone status jest ustawiany na „Przetwarzanie” Może to potrwać kilka dni, tydzień lub dwa (1-2 tygodnie), a czasem nawet kilka dni dłużej. Zależy to od dostępnej wydajności, mocy produkcyjnej stosownego producenta i harmonogramu naszego cyklu zamówienia. Twoje zamówienie zostało złożone, a produkcja rozpoczyna się u dostawców tak szybko, jak to możliwe.

Następny status to "W produkcji" Informuje, że zamówienie jest realizowane, może to potrwać 3-4 tygodnie.

Od tego momentu towary, które już zostały wyprodukowane, są planowane do wysyłki, umieszczane w harmonogramie a status jest ustawiany na "Gotowe do wysyłki" Jest to fracht morski z najdalszych zakątków świata i nie należy go mylić z dostawą. Okres ten może wynosić do 2 tygodni.

Najważniejszy status to "W transporcie" Twoje zamówienie znajdują się teraz na potwierdzonym statku i dotrze do naszego partnera logistycznego za około 4-5 tygodni. Uwaga: Podajemy daty przybycia, które są szacunkowe, i mogą się one różnić kilka dni ze względu na zmienne, takie jak warunki pogodowe lub procedury celne. Zazwyczaj jest to zgodne z harmonogramem, ale proszę pozwolić nam na pewien margines w odniesieniu do konkretnych dat przybycia.

"Dostawa" „Dostawa” Jest to etap końcowy, który może potrwać od 2-5 dni do 2 tygodni od przybycia zamówienia do magazynu centralnego, w zależności od miejsca zamieszkania.

Uwaga: Pracujemy w systemie, który został zaprojektowany w celu zapewnienia absolutnie najlepszej możliwej wartości. Dokładamy wszelkich starań, aby jak najszybciej dostarczyć towar i zawsze szukamy sposobów, aby więcej zamówień dotarło szybciej dla wygody naszych klientów. Większość naszych zamówień jest realizowana w około 12 tygodni - 14 tygodni.

Szybsza dostawa 2-3 tygodnie

Zapoznaj się z naszą sekcją dotyczącą wyprzedaży, aby wyświetlić towary dostępne dla stosunkowo szybkiej dostawy.