RĘCZNIE KONTROLOWANA JAKOŚĆ

Dostarczanie jakości za mniej jest kamieniem węgielnym naszego modelu biznesowego.

Założyciele Delux Deco działają w branży meblarskiej od ponad piętnastu lat, produkując i importując wysokiej jakości meble z Dalekiego Wschodu. Znamy się na meblach, wiemy w jaki sposób powinny być wykonane, z jakich materiałów i jak powinny być wykończone lub tapicerowane. Wiemy również, jak odpowiednio pakować towary, aby bezpiecznie dotarły do Ciebie, za każdym razem.

Poszukujemy renomowanych fabryk o ugruntowanej pozycji, z których wiele produkuje towary dla wiodących światowych marek i renomowanych graczy detalicznych na całym świecie. Osobiście sprawdzamy fabryki naszych dostawców, sprawdzając je pod kątem jakości materiałów oraz standardów i technik produkcji.

Nasi wytwórcy

Nie współpracujemy z przypadkowymi producentami mebli, znajdujemy tylko najlepsze firmy, które usystematyzowały procesy produkcyjne i stosują rygorystyczne testy kontroli jakości.

Wszystkie użyte materiały są testowane pod kątem trwałości, metody budowy. Są oceniane i weryfikowane, a proces wykończeniowy sprawdzany pod kątem utrzymania wysokiego standardu.

Na koniec materiały opakowaniowe są testowane pod kątem wytrzymałości i ochrony towarów przed ich podróżą bezpośrednio do twoich drzwi.

Logistyka

Wszystkie towary są pakowane do kontenerów przez certyfikowanych i doświadczonych partnerów logistycznych, aby mieć pewność, że przybywają do Ciebie w takim samym stanie, jak w momencie opuszczenia naszych producentów.

Marka Delux Deco istnieje od 2011 roku.

Założyciele działają w handlu detalicznym i Internetowym od 1997 roku.