WIRTUALNA PREZENTACJA PRODUKTU

Nie możesz odwiedzić naszego showroomu? Wypróbuj wirtualną prezentację produktu! - email: wsparcie@deluxdeco.pl

Korzystając z większości najnowszych aplikacji do połączeń wideo, możemy zaoferować transmisję na żywo interesujących Cię produktów wraz z objaśnieniem, funkcji i cech produktu. 

Jest to łatwe i BEZPŁATNE, o ile korzystasz z połączenia Wi-Fi.  

 Wirtualna Wycieczka

Czat Delux Deco

 

Bezpłatnie i bez zobowiązań zakupu!  

Nasz doświadczony i przyjazny personel z przyjemnością wykona prezentację produktów na żywo w naszym salonie, która może jedynie pomóc w podjęciu bardziej świadomej decyzji dotyczącej potencjalnego zakupu. Znamy nasze produkty bardzo dobrze i możemy dokładnie wyjaśnić, dlaczego mają pewne wyjątkowe zalety, jak również, że mają świetny stosunek jakości do ceny.  

Proszę zanotuj: 

Prezentacja musi dotyczyć przedmiotów dostępnych w naszym salonie. Nasza strona showroomu zawiera listę wszystkich prezentowanych modeli stacjonarnie i sugerujemy zobaczyć podobne, jeśli nie mamy akurat modelu dokładnie tego, którego szukasz. Zobacz naszą stronę showroomu, aby uzyskać więcej informacji i listę nazw produktów dostępnych stacjonarnie: SHOWROOM PIASECZNO (WARSZAWA) & WINDSOR, WIELKA BRYTANIA.

Jeśli nie masz pewności, zadzwoń do nas na 795 966 766, a my doradzimy, czy możesz zobaczyć podobne produkty, tego samego producenta z podobną specyfikacją, abyś mógł dokładniej ocenić szczegóły zakupu. 

Podczas wysyłania wiadomości e-mail prosimy o poinformowanie, której aplikacji chcesz używać, modelu / modeli, zobaczyć oraz preferowany dzień i godzinę. 

email: wsparcie@deluxdeco.pl  aby zarezerwować prezentację lub więcej szczegółów