GRAVITY FOTEL Z POTRÓJNYM SILNIKIEM - POWYSTAWOWY STAN IDEALNY - DARK TEAL

W magazynie
SKU
ACGRAVDDH102C-1DARKTEAL
Wyprzedaż

Elektryczna funkcja relaks z potrójnym silnikiem
Łatwoczyszcząca tkanina wysokiej jakości
Sz 80 cm x Gł 82 cm x Wys 120 cm

Fotel powystawowy, w stanie idealnym, dostępny od ręki.

CENA REGULARNA 5 500 PLN, dodatkowy upust 15%

AKTUALNA CENA 4 700 PLN !

Możliwe do obejrzenia w naszym showroomie

Special Price 4 700,00 zł Regular Price 5 500,00 zł podana cena jest najniższą z ostatnich 30 dni

Gravity Fotel z Potrójnym Silnikiem

Fotel powystawowym w stanie idealnym w kolorze widocznym na zdjęciach. Zdjęcia przedstawiają sprzedawany produkt.

Zrelaksuj się w luksusowym komforcie, oglądając swoje ulubione filmy na fotelu z funkcją relaks Gravity.

Funkcja relaks z potrójnym silnikiem, pozwalająca na niezależną regulację kąta nachylenia fotela, oparcia i podnóżka, zapewnia maksymalną wygodę i pozwala rozłożyć go do niemal horyzontalnej pozycji.

Dodatkowym udogodnieniem jest manualnie regulowany zagłówek, który można dostosować do wygodnej dla siebie pozycji.

Główne funkcje:

 • Elektrycznie regulowany podnóżek
 • Elektrycznie regulowane oparcie, prawie do pozycji leżącej
 • Obrotowy
 • Regulowany zagłówek
 • Port USB
 • Przycisk Home przywracający domyślną (złożoną), pozycję fotela

Szczegółowe wymiary

Szerokość 80 cm
Głębokość 82 cm
Wysokość 120 cm

Konstrukcja i budowa

Rama: Wysokiej jakości stelaż z litego drewna i sklejki, klejony, skręcany i dodatkowo wzmacniany we wszystkich newralgicznych obszarach konstrukcyjnych - Bezpłatna 10-letnia Gwarancja,

Metalowa podstawa w kolorze czarnym.

Najnowsza technologia tkanin zapewnia wyjątkową trwałość i odporność na plamy w połączeniu z niezwykłą miękkością. Dostępne w szerokiej gamie przyjemnych opcji kolorystycznych. Świetny wybór do domu rodzinnego z małymi dziećmi i zwierzętami domowymi. Wspaniałą cechą tego materiału jest to, że rozlany płyn, taki jak kawa lub wino, nie wchłania się i pozostaje na powierzchni na tyle długo, że można go wytrzeć wilgotną szmatką.

100% poliester
Odporny na plamy
Łatwa w pielęgnacji
Przyjazny dla zwierząt i dzieci
Ekstremalna trwałość

Szczegóły dotyczące konfiguracji

Należy pozostawić odstęp pomiędzy tyłem fotela a ścianą aby umożliwić pełne odchylenie. W pełni rozłożony fotel Odchyla się do 70 cm w tył oraz 50-60 cm w przód.

Wymagane jest jedno źródło zasilania na 1 miejsce.

Zachowaj opakowanie, aż będziesz całkowicie zadowolony.

Możliwe do obejrzenia w naszym showroomie albo poprzez wirtualną prezentację produktu używająć skype, whats app lub innych aplikacji do rozmów video.

Ten model zapewnia Tobie elastyczny wybór, personalizację dokładnie do wnętrza, możliwy do wykonania w wykończeniu z palety producenta.

Czas Realizacji: 3-5 Dni

Czas Realizacji: 3-5 Dni

Dostawy

Zamówienia z Delux Deco kosztują mniej nawet do 50%. Wszystkie nasze produkty pochodzą bezpośrednio z fabryki, a towary są wytwarzane na Twoje żądanie. Nie ma pośredników, nie przechowujemy towarów, a wszystkie zamówienia dostarczane są bezpośrednio z fabryki do Ciebie.Dzięki wyeliminowaniu wszystkich zbędnych kosztów oraz pośredników jesteśmy w stanie zaoferować lepszą wartość i najwyższą jakość. Jednak zajmuje to od 10 do 16 tygodni. Zobacz czas dostawy powyżej dla konkretnego produktu, ponieważ niektóre produkty są dostępne szybciej.

Standardowa Dostawa

Oferujemy dostawę standardową, cena jest niezależna od liczby produktów, koszt dostawy 180 PLN - 600 PLN jest automatycznie doliczany do zamówienie w oparciu o jego wartość.

- Zawsze 2-osobowy zespół dostawczy i dostawa do wybranego pomieszczenia 

- Wniesienie, niezależnie od piętra (brak windy nie stanowi przeszkody)

Nie zawiera montażu - aby dodać montaż zgodnie z ilością elementów mebla dodaj dostawę Premium z Montażem w kasie.  

Co w pakiecie?

- 10 lat gwarancji na ramę i sprężyny - zobacz zakładkę Bezpieczeństwo i Gwarancje po szczegóły.

- Gwarancja najlepszej ceny - dopasujemy i poprawimy cenę, na każdy produkt, który ma taką samą specyfikację, wygląd i jakość jak oferowane przez nas.

- Satysfakcja gwarantowana - darmowy zwrot i cała masa korzyści niedostępnych u innych sprzedawców.

Dostawy są realizowane przez niezależną krajową firmę dostarczającą meble. Współpracują ze wszystkimi głównymi sieciami meblowymi w Polsce.

Złożyłeś zamówienie - Co się później dzieje?

Składając u nas zamówienie, automatycznie zostanie utworzone konto online. Możesz zalogować się i wyświetlić swoje zamówienie oraz wszelkie szczegóły - 24/7. Aktualizacje w trakcie realizacji zamówienia będą wysyłane e-mailem i SMS-em:

“Przetwarzanie” - Zamówienie jest złożone i opłacone

"W produkcji" – Twoje zamówienie trafiło na produkcję w jednej z sieci naszych fabryk i jest realizowane

"Gotowe do wysyłki" – Zamówienie jest wyprodukowane, planowane do wysyłki, umieszczane w harmonogramie na najblższą wysyłkę

"W transporcie" – Twoje zamówienie znajdują się teraz w transporcie na potwierdzonym statku i dotrze do naszego partnera logistycznego za około 5-6 tygodni

"Dostawa" - Organizujemy dostawę do Ciebie, krajowy przewoźnik będzie kontaktował się bezpośrednio, celem doprecyzowania terminu, sczegółów

Towary dostępne od ręki na stanie magazynowym.

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:GRAVITY FOTEL Z POTRÓJNYM SILNIKIEM - POWYSTAWOWY STAN IDEALNY - DARK TEAL
Twoja ocena
 • Dlaczego wasze ceny są znacznie niższe ?

  Nasze towary kosztują mniej, ponieważ obniżyliśmy wszystkie koszty pośredników, koszty magazynowania i koszty związane z punktem sprzedaży detalicznej, po prostu zamawiając bezpośrednio u dostawcy, kiedy zamawiasz.

 • Jak długo trwa dostawa, realizacja zamówienia ? 

  Czasy realizacji różnią się w zależności od produktu, dlatego proszę zobaczyć czas dostawy wskazany w opisie produktu dla każdego produktu.

 • Jak mogę śledzić swoje zamówienie ?

  Każdy etap Twojego zamówienia jest widoczny online, w tym jego postęp od zamówienia do produkcji, wysyłki i dostarczenia do ciebie. Możesz zalogować się na swoje konto w dowolnym momencie, aby zobaczyć aktualny status, będziesz otrzymywać wiadomości e-mail z ważnymi aktualizacjami zamówienia, takimi jak;

 • Ile wynosi okres gwarancji na produkty ?

  Oferujemy 10-letnią gwarancję ramy i sprężyn na wszystkie sofy oraz 2 lata na mechanizmy relaks i elementy elektryczne. Więcej informacji znajduje się na naszej stronie gwarancyjnej.

 • Czy cała sofa jest wykonana w wybranej przeze mnie skórze ?

  Wszystkie nasze sofy mają wybraną przez Ciebie skórę na wszystkich częściach użytkowych. Części nienadające się do użytkowania oraz obszary, które są w większości niewidoczne, takie jak tył i niektóre panele boczne, mogą być wykonane z skóry syntetycznej w 100% dopasowanym kolorze. Części te nie ulegają zużyciu ani nie są dotykane. Jest to standard branżowy, oczywiście możemy wycenić wykonanie w 100% z pełnej wybranej skóry, jeśli jest taka potrzeba.